HMS Assistance otwiera filię w Polsce

http://hms-assistance.com/tytul-aktualnosci/

HMS Assistance Spółka Akcyjna została powołana w październiku 2017 roku reprezentując w Polsce międzynarodową grupę działającą na rynku usług assistance. Tym samym Polska spółka stała się obok Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Kanady czwartą filią koncernu na świecie.

Celem działalności nowej spółki w Polsce jest zapewnienie międzynarodowym klientom HMS Assistance profesjonalnego serwisu 24h na dobę, przez cały rok, niezależnie od miejsca ich pobytu.

HMS Assistance jako siedzibę obrało miasto Gdynia, gdzie znajduje się biuro oraz Centrum Operacyjne wraz z Infolinią.

W Polsce firma koncentruje swoje działania w dwóch głównych obszarach: zdrowie i szkolenia. HMS Assistance to kompleksowa obsługa wszelkich zdarzeń zdrowotnych, zarówno w razie nagłego zachorowania, planowego leczenia, działań profilaktycznych jak i organizacji świadczeń z zakresu medycyny pracy. Do dyspozycji klientów jest kilka tysięcy partnerów medycznych. HMS Assistance oferuje także wysokiej klasy szkolenia specjalistyczne i kwalifikacyjne. Kursy prowadzone są przez doświadczony, międzynarodowy zespół trenerów zarówno w formie stacjonarnej, wyjazdowej, jak i poprzez platformę e-learningową.

HMS Assistance to firma globalna, dzięki filiom oraz korespondentom rozsianym po całym świecie jest w stanie zagwarantować klientom usługi dostosowane do lokalnych potrzeb.