Zobacz co możemy
Tobie zaoferować

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy częścią HMS Assistance – międzynarodowej grupy działającej od lat na rynku usług assistance. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu zdobytym na rynkach zagranicznych jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów i partnerów oferując rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb.

High-tech – nowe technologie

Dzięki własnym rozwiązaniom technologicznym zapewniamy serwis usług na najwyższym poziomie, dostosowany do indywidualnych potrzeb odbiorców. W ramach współpracy udostępniamy własne rozwiązania technologiczne, dedykowane oprogramowania, platformy telemedyczne i e-learningowe. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo przechowywanych danych, dlatego też każde z naszych rozwiązań dostępnych w Polsce opiera się o wytyczne wynikające z aktualnych przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Wsparcie profesjonalistów

Do dyspozycji naszych klientów jest wyspecjalizowana kadra medyczna, zespół całodobowego call center z dedykowanym teamem concierge oraz szeroko rozbudowana sieć profesjonalnych i sprawdzonych partnerów, która gwarantuje serwis zawsze na najwyższym poziomie, niezależnie od miejsca pobytu klienta.

Po pierwsze profilaktyka

Zapobiegamy świadomie. Dzięki szkoleniom i praktycznym zajęciom w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w wymierny sposób zmniejszamy wypadkowość pracowników w ich miejscu pracy.
Aby wyeliminować i zmniejszyć zachorowalność wśród pracowników stworzyliśmy specjalne programy profilaktyczne, w których zakres wchodzą kompleksowe zestawy badań oparte o światowe medyczne standardy.

Świadoma jakość

W tegorocznym rankingu Europejskiego Konsumenckiego Indeksu Zdrowia Polska zajęła 31. miejsce (na 34) wyprzedzając Albanię, Bułgarię i Rumunię. W rankingu, zgłoszone państwa oceniane są pod kątem sześciu kategorii: profilaktyka, prawa pacjenta, czas oczekiwania na leczenie, skuteczność leczenia, zakres i dostępność oferowanych usług oraz dostępność do środków farmaceutycznych.*

*Źródło: Euro Health Consumer Index 2017

Nasza obecność na rynku polskim wynika właśnie z tej niepokojącej oceny. My oferujemy więcej.

Priorytetem działalności HMS Assistance jest dostarczanie najwyższej jakości usług assistance na każdym etapie współpracy z klientem. Stawiamy sobie za cel stałe podnoszenie poziomu jakości naszego serwisu, mając na uwadze cykliczny pomiar i natychmiastową reakcję na odchylenia parametrów serwisowych, co wymaga systematycznej identyfikacji przyczyn ich występowania.

Jakość to dla nas reputacja firmy, kompleksowość oferty, intuicyjne i funkcjonalne rozwiązania technologiczne, luksus, poczucie bezpieczeństwa i komfort.

Wszechstronne i kompleksowe rozwiązania

Niezależnie gdzie jesteś, tam gdzie mieszkasz, czy na drugim końcu, świata jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę. Ty wybierasz formę kontaktu ze specjalistami czy to w zakresie szkoleń, czy opieki zdrowotnej. Telefon, e-mail, rejestracja online, platforma e-learnignowa czy porady medyczne przez telefon czy video. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom mamy możliwość reagowania na Twoje potrzeby w bardziej efektywny i skoordynowany sposób, nawet gdy jesteś w podróży.

Dedykowany zespół concierge

HMS Assistance, wyznacza wyjątkowy standard obsługi, pozostając do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Każdy z concierge to dwujęzyczny profesjonalista, który chętnie służy merytoryczną pomocą i fachowym wsparciem.

 

W czym możemy Ci pomóc?

BIURA HMS ASSISTANCE

HMS ASSISTANCE CANADA
 • HMS ASSISTANCE GERMANY
  HMS ASSISTANCE POLAND
  HMS ASSISTANCE UNITED KINGDOM

  KORESPONDENCI

  Nasi korespondenci dostępni są także w poniższych lokalizacjach:

  Oslo, Stockholm, Rotterdam, Manila, Panama, Singapore, Liberia, Antwerp, Vanuatu.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  CENTRUM LOGISTYCZNE
  EUROPA ŚRODKOWA I WSCHODNIA

  NIP: 5862324364, REGON 368641290, KRS 0000701746